INTRUDERSS, P.M.H., KOMATOZ

9. ledna 2010 v 20:56 | -M- |  reporty
Boro klub, srpen 2008
Vysoce jsem se nervil s tímto koncertem, jelikož jsem ho spolupořádal. Komatoz si ze Sankt Petěrburgu do Evropy letí letadlem, takže mě společně se sháněním předkapel, jídla, prostoru atd. připadla odměna v podobě shánění aparátu necháno, na poslední chvíli. Čili nebudu vás zdržovat popisem té hromady vysilujících činností a problémů, které sme s Janou (a pár dalšími, thanx list by určitě měl obsahovat hlavně Mášu, Paayu, Toma a další) absolvovali a přejdu k věci.
Koncet byl v Boru, zvuk sme si tentokrát šéfovali sami, resp hlavně Paaya a sázka do loterie vyšla, byl překvapivě dostačující.
Ukrainec somrující žvýkačku, nabízející nekolkované cigára a mimořádně otravující Ruské návštěvníky byl mnou v dobrém vyveden ven do vedlejší knajpy a podle očitých svědectví i přes svůj zfetovaný/ožralý stav nasedl do auta, naboural plot a odjel do města... nejspíš pálit Brno na prach.
INTRUDERSS sem sledoval jen první vál a ten byl fajn, takový v pomalejším d-beat tempu, tak vida, možná to s nimi nebude tak marné, i když cesta je dlouhá a některé zkratky jsou i delší. Hrát pořád neumí, ale slyšel jsem, že se prý zlepšují, no nevím, říkal to Ofca.
P.M.H. Jsem též moc nestíhal, vím jen že hráli takový víc pogopank s lehce vychlastným zpěvem a že mě řádně nasralo, když začali hrát vál do ska (jo, čtete dobře, sorry, ale tohle mám zakázáno od doktora poslouchat).
KOMATOZ byli pro mě totální překvapení, teda ono to zvukově zavánělo metalem už v jejich Varukers/streetpunk období...Nová sestava však nabrala obrátky ukrutným směrem a toto je úplně hrubý metal/punk...ale normálně neodfláklý, dobře vymyšlený, zlý námrd. Sóla, kila, hrubé přechody a úderné refrény. Hromadně se paří, zpěvák se snaží dávat k dobru nějaké povídání v angličtině, ale moc mu to nevychází. Já se mu pak po koncertu snažím dát k dobru nějaké povídání v ruštině a taky mě to moc nevychází. Pizděc. Fakt žeru jejich imidž (i když všichni víme, že imidž je na nic, následuj instinkt, následuj kofolu), Kytarista takový klasický crust-pankáč s nášivkama, zpěvák Alexej normální pankáč s červeným čírem a červenou bradkou, basák v tričku SICK OF IT ALL, teniskách najk a šátkem kolem čela tam házel i takové ty naučené nyhc brejky, no sranda a bubeník (jinak hudebně neandrtálsky dobrý) vypadal jako kdyby zdrhl z CURE, měl sem díky rtěnce a podmalovaným očím, trochu problém s pohlavní identifikací, ale dobrý týpek. Zajímavá směska. Anglicky neuměli skoro vůbec, hráli dobře a byli to moc sympatičtí lidé, snad se s nimi ještě setkám. Doporučená literatura: Raduga 1 a 2 (pro začátečníky a mírně pokročilé).
Poprvé v historii sme neprodělali, ale dokonce vydělali asi 500 kč, které plánujeme prodělat v dalším úterním hardcore koncertě pro dvacet lidí.
Tom nám spaní u Máši spestřuje pouštěním Varukers ve 4 ráno, je to klasik.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama