pár slov úvodem

10. ledna 2010 v 10:39 | -M- |  zprávy z fronty
Tak, jo nějak jsem za poslední půlrok neměl sílu tento internetový "prostor" udržovat pravidelně v chodu v reálném čase, ale ani ho definitivně zabít, byl jsem zaneprázněn vším možným a to měrou vysokou. Nicméně věci se dávají trochu do pohybu a tenhle blog by měl být aktualizován trochu častěji.

1) současnost - konečně jsem vyhrabal v komplu pár starších recenzí a hlavně reportů z koncertů, které měly být uveřejněny v zinu Smrt č. 4, který zatím nevyšel. A nějak nevím, proč se o tyhle alkoholické vykopávky (nic není staršího než včerejší report) nepodělit alespoň tímhle virtuálním způsobem. Další várka v průběhu.

2) Tím se dostávám k plánům - mělo by během následujícího roku vyjít split LP ROXOR // RISPOSTA, jehož součástí by Smrt č. 4 mohla v nějaké formě být...

3) Právě vycházející hudba - tím se také dostávám k tomu, že už vyšlo LP RISPOSTA - schválen byl nový řád. K dostání zde... nebo napište mě na kiljusystem (A) seznam.cz, možná bych nějaký kus z pod postele dokázal vyhrabat. V nejbližší době by taky měl vyjít na Walking the dead records singl kapely FESTA DESPERATO, se starým materiálem z kazety Život ve hříchu. Jinak co se Festy D. týče, byl také nedávno (skoro) nahraný nový materiál na 12", kdy se ho ale podaří dokončit, natož potom vydat, ví jen satan.

4) Poslední bod - motivace - pomalu a nejistě se snažím rozjet nějaké menší distro na nějaké serióznější úrovni. Měly by se v něm nabízet to, co mě zajímá nejvíc - zběsilá hudba obskurních kapel na umírajících formátech. Útok na špicu hitparády. A taky ziny kurva...

Tenhle blog tedy dál je a bude jen prostředek, ne cíl.

Mír


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama