RED INSECT, D.P.H.

9. ledna 2010 v 20:54 | -M- |  reporty
Yacht, 6.6. 2008
Tento večer byl ve znamení oslavy Pařezových narozenin, čímž se vysvětlují ty barevné balonky všude a touto cestou samozřejmě gratuluji. Koncert to byl dobrý, až na ty kapely, které mě po většinu času moc nebavily a kterých bylo asi sto. Z celého večera bych rád vypíchl především RED INSECT, kteří mě docela překvapili svým našlapaným A-pankem (už sem je slyšel několikrát, ale žil jsem v nějakém záhadném přesvědčení, že to je o ničem, endschuldige, hlavně nové vály sou opravdu výborné) a MAD PIGS, kteří hráli ve staré sestavě se Skobem ve čtyřech a zněli přesně jak na jednom 5 let starém živáku, co mám doma (a který je hodně "rebelující"), fakt víc chaos, než punk, což publikum náležitě oceňuje postojem ala váza.
Během vystoupení RED INSECT se mnou Ofca učinil následující rozhovor...
Pozoruji kapelu, Ofca, v tričku GRIDE bez rukávů, mě z boku překvapuje: "To se ti nelíbí, co? To není finsko!"
Nevím, co mám odpovědět, vystoupení se mi docela líbí, ale to, že to není "finsko" pozná i zpěvák Tublatanky po lobotomii, takže rameny krčím, zírám na kapelu, mlčím.
Ofca však očividně nesouhlasí: "Mě se to ale líbí!"
Opět nevím, co na to mám říct, nejsem ani proti ani pro a proto po pravdě neříkám nic. Ofca, znatelně uražen mým radikálním vystupováním, se otáčí a odchází z Yachtu pryč do polí zítřku vstříc, zklamán, zničen, nepochopen. Chudák, to si nezasloužil, neměl sem na něho být tak tvrdý. Život je peklo.
Poslední hráli Slovenští DPH, takový melodický a vcelku rychlý oi/punk - pohoda, měli kořeni ty zpěvy dobře zmáklé.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama