president ist tot

1. října 2010 v 22:29 | -M- |  zprávy z fronty
Novinky, pokud vynechám totální dluhy, nedostatek času, zkurvenou politickou situaci v čr a světě, skoro žádné, resp. tři okolo desek.
Ta první je, že split 7" Risposta/Defy je už vylisovaný, ještě čekám na dotisk zinů a mohutná marketingová kampaň může započít, davy teenagerů si začnou kupovat gramofony a lepit vlastní fanziny, množství objednávek mě zaneprázdní natolik, že budu muset nechat práce a začít se živit svým velkovydavatelstvím. No vlastně, stejně mě jakožto státního zaměstnance, který v novém systému nebyl až tak potřeba, vykopli z teplého fleku mé dosavadní práce, takže času budu mít pokokot a teď zpět do reality.
Očekávám každý den balík s novějším LP ACTIVE MINDS, dál pak staré, znovuvydané vykopávky z osmdesátých let EUTHANASIE LP, KULTURKAMPF LP, PIOGGIA NERA LP, peacepunk na italský způsob A.N.X.T.V. / VIVERE MERDA split LP a pak pro opravdové fanšmejkry(haha, tzn. pro mě)... tradá, překvápko - bestiální LP rakouských KONSTRUKT a split singl VVB/HOMOCONSUMENS, to ale jen po jednom kusu. Dál pak nějaké staré věci jako 7" ACTIVE MINDS - recipe for disaster a flexi. Všechno to nejsou zrovna bestsellery, ale je to hrubý upřímný punk as fuck a to já rád. Jo a ještě THALIDOMIDE, na ty su obzvlášť zvědavý. Momentálně slídím po nějakých španělských deskách, zdejší kapely mě v poslední době vysoce chytly.
No a zatřetí jsem vyprodal většinu dobrých singlů aniž bych z toho utržil nějaké funkční love a přibyly taktéž výborné LP od DAŽD a DEATHRAID.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama