Leden 2011

ROXOR požierač duší 7"

27. ledna 2011 v 23:48 | -M- |  zprávy z fronty
V kooperaci jsem spoluvydal sedmipalec ROXOR - požierač duší. 6 songů hrubého hardcorového běsnění v tradici skandinávie a japonska 80 let.
roxor
Prodávám ho za 90kč, pište na kiljusystem@seznam.cz. Dost blbě se mi spravuje virtuální distribuce, dlouho jsem ten seznam neaktualizoval a taky přemýšlím, že to smažu, aby mě to nemátlo. Desky jsem hodil na svoje stránky ty běží na doméně www.miruuslevyt.cz ..ok, eshop to sice není, na to seru, ale je to určitě přehlednější. Jinak budu mít v distru ještě singly DEMARCHE, CRIATURAS, ILEGAL a LA VOZ... tři poslední snad během měsíce, ale čas nezávisí na mě... viz výše zmíněný web haha.

KATARAKTA CDr

23. ledna 2011 v 21:54 | -M- |  recenze

Další jihočeské komando, hraje tady i Kubaajz z HIROSHIMA NIGHTMARE a v něčem se to jim i podobá. Hlavně asi intra z českých filmů a texty, opět nechybí lebky, koncentráky a nějaká ta válka, řekl bych to, co se považuje v tomhle stylu za "klasiku" nebo "klišé", podle toho, kam se sami řadíte. Hudba je fajn, taková dvoukytarová řežba, někde k AGATHOCLES či někdy víc do crustcoru dřevních DISRUPT, občas docela lopato rify… takový jihočeský přístup k extrémní muzice… každopádně je to vcelku minimalistické, zpěváci jsou sice dva, ale nijak zvlášť moc nezpívají, kytary taky nějak nesólují a spíš hrají to samé, dost to jako celek drží bubny. Kavr WOLFPACK, takový bonus na závěr, no to si na sebe borci trochu upletli bič, protože tam pěkně vyniká jeden zásadní nedostatek, a sice že borci moc neumí hrát v disbeatu, což je u crustu docela handicap. Jinak ale hrubozrnná banda, jak jsme u JČ zvyklí. Dobré demo!

červ na háčku - konec srandy!

20. ledna 2011 v 10:52 | -M-
Ok, když pominu těch pár recenzí, reportů a rozhovorů, které plánuju uveřejnit v SMRTi č. 5, rozhovor s FNB pro HO, nahrávku festa desperato, která výjde na insanesociety jako 12", tak toho sem moc už dát nemůžu, sakra nějak ten virtuální život ochuzuju na úkor reálného, kde se stala chyba?
Jo, už dlouho mě nic nenadchlo, jako nová várka zinů, které jsem si pořídil: Drunk nach osten 3, More noize 4 a 5, Evil Minded 5. "Nečti ziny a skončíš jako blbec, co doma poslouchá burzum a čumí na fotbal", tak nějak to v jednom z nich bylo:)
Ok, ještě mám v distru nový singl RUIDOSA INMUNDICIA a TELEFON, obě desky podle očekávání perfektní. Obsahlé recenze asi až ve Smrti, hehe. No a v brzku přibudou v krabici tyto nepříliš známé... ok, vlastně na české poměry značneně obskurní, desky:
CRIMEN LP - španělský hrubý hardcorepunk ve středním tempu, lehce jak eskorburto nebo dead kennedys.
ATENTADO 7" - repres, špinavý hardcore/disbeat se zpěvačkou
GROBIERO MILITAR 7" - opět raw hardcore as fuck, jak z 80.let.
GLOM DA! - švédský rawpunk/crust, druhý singl.
Hodně brzo by teda ještě měly přibýt ROXOR 7" a FESTA DESPERATO 12", válka se středním proudem pokračuje.